Mądry Polak po szkodzie?? Nie z nami!

Jesteśmy integratorem rozwiązań CCTV oraz systemów alarmowych i kontroli dostępu.
Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami sprzętu najwyższej jakości.

Monitoring i systemy kontroli dostępu - alarmy

Instalujemy certyfikowany sprzęt z gwarancją oraz wsparciem technicznym - również pogwarancyjnym. Każdą instalację traktujemy indywidualnie, sprawdzając możliwości techniczne a sprzęt dostosowujemy do potrzeb i warunków technicznych. Instalacje systemu kontroli dostępu oraz tzw. potocznie alarmu możemy zintegrować z istniejącym już sprzętem tak aby stworzyć inteligentny system smart home.

Łączymy funkcje integratora, instalatora oraz dostawcy narzędzi smart home. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych Pracowników. Sprawdź nas już teraz!

Wdrożenie systemu monitoringu wizyjnego CCTV rozpoczynamy od całkowicie darmowej wizyty serwisowej. Przygotowanie kosztorysu pracy - oferty - jest całkowicie bezpłatne. System jest konfigurowany i przygotowywany do pracy w naszym serwisie tak, aby możliwie skrócić czas instalacji w Państwa lokalu. Bo zakończonych pracach instalacyjnych szkolimy wyznaczony personel oraz przekazujemy pełną dokumentację wykonawczą.
Zapewniamy pełne wsparcie na etapie planowania, wdrożenia oraz w trakcie użytkowania systemu. Świadczymy usługi doradcze jak też pełen support w obsłudze. Każda wycena jest indywidualna i może zawierać usługi niestandardowe. Przedstaw nam swoje oczekiwania już dziś! Sprawdź nas!
Instalujemy wszelkie rozwiązania dostępowe, takie jak systemy rejestracji czasu pracy - z pełnym wsparciem serwisowym. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania Smart Home jak systemy kontroli dostępu - domofony, wideofony oraz zamki elektroniczne. Zapytaj o wycenę - zostanie ona dopasowana do Twoich potrzeb!
Wszystkie nasze projekty mają charakter modułowy. To znaczy, że możemy rozbudowywać uruchomiony system o dodatkowe opcje i funkcjonalności. Całość może być sterowana z poziomu smartfona! Sposób zarządzania i użyte funkcje zależą tylko od Ciebie i Twoich potrzeb.
Avatar

Lubimy naszą pracę!
To nasza pasja!
Każdy projekt realizujemy z najwyższą starannością.

Adrian Zuterek
  • Revoltech